Zpěvačka Monika Absolonová září štěstím: originálně oznámila, že bude dvojnásobnou maminkou!

16. Května 2018
Zpěvačka Monika Absolonová (41) už takovou šťastnou novinu ani nečekala. Přála si vždycky velkou rodinu, ale biologické hodiny tikaly jak zběsilé. Proto na nic nečekala a s partnerem Tomášem Hornou místo svatby očekávají narození druhého potomka.

Zpěvačka se nikdy netajila tím, že by si přála kupu dětí. Bohužel věk už ji tlačil a musela se smířit s myšlenkou, že její syn Tadeáš (2,5) možná zůstane jedináčkem. Ale i přesto, že jí je přes čtyřicet, příroda vyslyšela její přání. A Monika je opět těhotná!

Dokonce tuto šťastnou novinu světu oznámila hodně zvláštním způsobem – přes tiskovou zprávu. Ale vlastně proč ne, je to originální a fanoušci se za nastávající dvojnásobnou maminku radovali. Sama Monika tomu stále nemůže uvěřit. 

Táda se na miminko těší.
archiv Moniky Absolonové

„Vážení a milí, omlouvám se všem za případné komplikace, ale jsem šťastná, že budu dvojnásobnou maminkou. Už teď se na vás zase těším. Včetně Tády, který si to úplně neumí představit. Všem vypráví, že miminko má tři metry,“ píše zpěvačka, která se chce všem omluvit za své nálady.

„Tímto se omlouvám všem, že jsem v posledních měsících skoro nikam nechodila, prudila, že mi všechno smrdí, ale nešlo to. A přiznám se, že úplně dobře mi stále není,“ dodala. Dokonce se má miminko narodit na narozeniny tatínka Tomáše a brášky Tadeáška 20. listopadu.

(luc)

Diskuze

reklama