Zpěvák Daniel Hůlka se stal poprvé tatínkem: Holčičce dal krásné české jméno

1. Března 2018
Krásná manželka Bára udělala ze zpěváka konečně tatínka.
Zdroj archiv Daniela Hůlky
Zpěvák Daniel Hůlka (49) svůj život mění od základů. Přestal navštěvovat mejdany, oženil se v Las Vegas, za chvíli oslaví padesátku, ale hlavně se stal tatínkem malé holčičky, které dali rodiče opravdu nádherné jméno.

Zpěvák Daniel Hůlka byl dlouhou dobu zapřisáhlým starým mládencem. Láska se mu vyhýbala obloukem. Dokonce se už chtěl smířit s tím, že bude žít jen se psem, když mu ale do života vstoupila pohledná Bára a změnila mu ho naprosto od základů.

Nejenže Dan začal sekat latinu, chovat se jako příkladný partner, dokonce si i svou lásku vzal v Las Vegas. Do té doby tvrdil, že už po rozvodu s tanečnicí Libuškou Vojtkovou nechce obřadní síň ani vidět. 

Nakonec se z něj ale stal milující partner a teď i milující tatínek malé Rozárky. U porodu přímo nebyl, protože se nemocnic bojí, ale čekal na chodbě, až se malá holčička narodí. Je naprosto dojatý a šťastný.

„Dcera i maminka jsou v pořádku. Máme nádhernou holčičku a já zažívám neskutečný pocit štěstí,“ zmohl se jen na stručnou zprávu. Ale až se z prvotního šoku vzpamatuje, z šoku, že se stal tátou, hned Rozárku zapije a vykřičí do světa, že má tu nejkrásnější holčičku.

(luc)

Diskuze

reklama