4 mužské profese, které příjdou sexy každé ženě

9. Listopadu 2017
Jaké profese ocení každá žena?
Zdroj instagram
Které mužské profese ve vás vyvolávají zájem a potencionální sexuální podtext? Asi se shodneme na tom, že tyhle 4 profese jsou pořádně sexy.

Přijdou vám sexy takové ty prvoplánové profese, jako je policista, hasič, hokejista, anebo máte fantazii trochu větší? Tato čtyři povolání jsou totiž mnohem zajímavější a dávají fantazii větší prostor.

1. Osobní trenér

Spojit příjemné s užitečným se vždy vyplatí. Spálíte pár kalorií, podíváte se na krásného chlapa, a kdo ví, třeba zažijete i bezkonkurenční sex.

Románek s osobním trenérem má dost žen.
instagram

2. Fotograf

Pózovat před fotoaparátem, který drží krásný, a tak trochu zvláštní muž, není to parádní představa? Je jen na vás, kolik oblečení si na focení necháte.

Fotografové jsou hodně sexy.
instagram

3. Kadeřník

Kadeřník je profese, kterou my ženy bezpodmínečně potřebujeme. Sice jsou často tito muži na kluky, ale najdou se i „kusy“, kteří jsou si svým mužstvím naprosto jistí.

Co bysme dělali bez kadeřníků.
Instagram

4. Lékař

Důstojný a moudrý člověk, který nám imponuje a ke kterému vzhlížíme, tak by se dal popsat doktor. Když jde o pediatra, je až roztomilé, jak miluje děti, gynekolog v nás (alespoň v některých) zase vzbuzuje jiné představy a touhy.

Lékař je pro nás něco jako Bůh.
instagram

(kri)

 

Diskuze

reklama