Bojíte se, že je vám nevěrný? 5 známek toho, že má jinou

13. Listopadu 2017
Na záletníkovi můžete poznat, že má milenku.
Zdroj Instagram
V televizi jste ve filmech sledovala jednu nevěru za druhou a smála se ženám, jak mohou být tak hloupé a nepoznat ji? Jenže někdy je život opravdu krutý a do této zákeřné hry může osud zatáhnout i vás. Především, když vám do vztahu vstoupí děti, to jste nejvíce ohrožené.

Žádná z nás si rozhodně nezaslouží, aby její partner chodil za jinými ženami. Bohužel i v 21. století (stejně jako ve stoletích předešlých) zjistíte, že se někteří muži berou stále za lovce a potřebují být těmi, kteří se cítí stále žádaní. Někdy jejich ego ani nevidí, jak nedozírné následky může mít jejich nezodpovědné jednání, které vnímají coby pouhý sport. Jak své ženě mohou obrátit život naruby a nebude již cesty návratu. Jak ale poznat, že doma máte záletníka, který potřebuje milenky ke svému štěstí?

 

1. Hlídá si mobil, abyste náhodou neviděla, že mu chodí zprávy. A také za sebou s mobilem v ruce zavírá všechny dveře.
2. Je více podrážděný, roztěkaný a vyvolává hádky, i když dřív nebyl konfliktní typ? Může vás i citově vydírat otázkami: „Co bys dělala, kdybychom se rozešli?“
3. Váš rodinný život už stojí za starou bačkoru. Neustále na vás nemá čas, vymlouvá se na přemíru pracovního nasazení. Dokonce i o víkendech musí do práce.
4. Už vám nesloží žádnou poklonu, žádný kompliment? O vyznání lásky nemůže být ani řeč, i když vám v minulosti sám od sebe říkal, že vás miluje.
5. Je pozornější než kdy předtím, co se dárků týče. Nosí vám květiny, šperky, bonbóny, aniž byste něco slavili? Vypadá to, že si chce koupit čisté svědomí, abyste si ničeho nevšimla. 

Jestli jste si na tyto náznaky shora odpověděla ano, tak na možného nevěrníka udeřte. Čím déle budete setrvávat ve vztahu, kde nejste jen vy dva, tím to pro vás bude mít horší dopad. Žít v psychickém nepokoji může vést i k různým poruchám a depresím. Pokud máte děti, tak situaci zkuste vyřešit co nejdříve. Přeci nechcete vychovávat milované ratolesti v prostředí, kde se láska vytratila a už tam nemá místo.

(luc)

Diskuze

reklama