Budete se vdávat? Na těchto 7 fotografií nesmíte zapomenout

16. Dubna 2018
Blíží se váš velký den a přemýšlíte, na co nesmíte zapomenout? Určitě se pořádně domluvte s fotografem, který bude vaši svatbu dokumentovat. Jsou totiž momentky, které za každou cenu musíte mít ve svém svatebním albu!
  • Momentka z oblékání šatů

Tento okamžik, kdy vám maminka pomáhá do šatů, musíte mít zaznamenaný.
Instagram

S výběrem šatů snad každá nevěsta stráví nejvíce času. Proto by byla škoda, kdybyste tu chvíli, kdy se z vás stává princezna, nezaznamenali. Především to bude taková přirozená fotka s vaší maminkou a družičkami, jak vám pomáhají.

  • První okamžik, kdy vás uvidí vaši známí

Okamžik, kdy všem spadne brada, až vás uvidí ve svatebním, nesmí v rodinném albu chybět.
Instagram

Je to taková nenucená fotka, kde je přesně vidět to obrovské překvapení. Jak na vás kamarádky koukají jako na královnu krásy, až jim spadne brada.

  • Cesta k oltáři

Cesta k oltáři patří k těm nejdůležitějším z celé svatby.
Instagram

Každý dobrý fotograf tuto velmi důležitou chvíli určitě sám vyfotí, ale raději ho na to všechno ještě jednou upozorněte – že vše chcete z více úhlů. Přeci jen ta chvíle napětí a očekávání bude jen jedna, takže emoce z ní musí přímo sálat.

  • První fotka manželů

Svůj velký den si musíte pořádně zdokumentovat.
Instagram

Tahle fotka bude každého zajímat i spousty let po svatbě. Jde o ten nejdůležitější moment z celé svatby, kdy už jste si řekli své sladké „ano“ a stal se z vás muž a žena. Na to budete s láskou sami vzpomínat, ale můžete se tím pak chlubit i dětem a vnoučatům.

  • Rodinná momentka

Rodina je to nejdůležitější, co na svatbě máme.
Instagram

Určitě se nezapomeňte vyfotit i s nejbližší rodinou, aby věděli, jak jste šťastní, že oni vám byli na blízku v tak důležitý den, jakým je vaše svatba. Ta patří do rodinného alba i do rámečku nad krb; prostě se tou fotkou budete chlubit po celý život.

  • První tanec

Na první tanec budete vzpomínat do konce života.
Instagram

Svého fotografa určitě upozorněte na to, že chcete, aby bylo zaznamenáno, jak vstupujete na taneční parket a se svým novomanželem prožíváte opojení z prvního tance. S láskou na to budete vzpomínat.

  • Házení kytice

Na házení květinou čeká každá svobodná holka na svatbě.
Instagram

Snad každá nezadaná holka na svatbě čeká na tento okamžik. O to své kamarádky prostě nemůžete ochudit. Proto by to mělo být vše vyfoceno, abyste se s přítelkyněmi po letech zasmály.

(luc)

Diskuze

reklama