Chcete se zbavit stresu a vypadat mladší? Vyzkoušejte ájurvédskou medicínu

16. Listopadu 2018
Nechte se konečně hlídat.
Zdroj archiv resort sv. Kateřina
Která žena by se nechtěla zbavit vnitřního napětí, omladit a ještě k tomu detoxikovat tělo? To je jen malý výčet pozitivních dopadů ájurvédy na lidské tělo. Nechte se ponořit do indické medicíny, která tu slouží více než 5000 let.

Dnes je velmi uspěchaná doba, kdy se nezastavíme, jíme za pochodu, stresujeme se, neposloucháme své tělo. Proto jsme tak často unavení, vyčerpaní, připadáme si, že máme sto let, a ještě k tomu bojujeme s civilizačními chorobami. Ale není čas se zastavit a vyzkoušet indickou medicínu, která pomáhá už tisíce let?

Ájurvéda „věda o životě“ je pět tisíc let stará indická medicína, která je tvořena unikátními systémy. Od roku 1982 je uznána Světovou zdravotnickou organizací jako účinný léčebný systém. Často je nazývána „matkou všech léčebných metod“. Harmonizuje tělo, ducha i mysl, pomáhá obnovit vnitřní harmonii a rovnováhu.

Nechte se konečně hlídat.
archiv resort sv. Kateřina

Na co všechno je ájurvéda skvělá?

  • Snaží se o úplné odstranění nemocí, nikoliv jen bolestivých stavů.
  • Hledá příčinu a harmonizuje všechny tělesné systémy.
  • Přivádí tělo zpět do dokonalé rovnováhy.
  • Léči téměř všechny známé nemoci.
  • Dokáže pomáhat při úzkostech, depresích, nervových onemocněních, diabetu, srdečních poruchách, zánětech, nespavosti či neplodnosti.

Ve většině případů vidíme zlepšení téměř o 80 procent. Pokud se začne s ájurvédskými terapiemi v rané fázi nemoci, pak je úspěch téměř stoprocentní, a to zejména u civilizačních onemocnění jako je obezita a stres. 

Nechte se konečně hlídat.
archiv resort sv. Kateřina

Zní to pro vás jako pohádka? Opravdu se i dnes mohou dít zázraky, když se necháte vést odborníky. A kde léčitele přímo z Indie najdete? Nejvyhlášenějším místem je Resort svatá Kateřina, kde dokonce staví celý areál zaměřený na ájurvédu. Tak neváhejte a dopřejte si trochu toho hýčkání.

(luc)

Diskuze

reklama