Chcete vychovat z vašeho dítěte slušného člověka? Řiďte se horoskopem

29. Listopadu 2017
Výchova je nelehký úkol.
Zdroj instagram
Napadlo vás někdy zeptat se hvězd, jak správně vychovávat dítě? Vyzkoušejte tuto cestu a uvidíte, že se stanou doslova zázraky.

Výchova dětí je nelehký úkol, který si nelze ničím pojistit. Často rodiče v této zkoušce neobstojí a po zbytek života je pronásledují výčitky. Zkuste na své dítě aplikovat metody, které na něj budou opravdu fungovat. Jeho znamení zvěrokruhu vám prozradí víc:

Řiďte se znamením zvěrokruhu.
instagram

 • Beran (21. 3.–20. 4.)

Berani jsou veselé a velmi chytré děti, na které se rozhodně nevyplácí aplikovat jakýkoli nátlak. Pokud po Beranovi něco chcete, musíte požádat o pomoc, přijít s prosbou; uvidíte, že pak s ním bude mnohem lepší pořízení.

 • Býk (21. 4.–21. 5.)

Býk je nerad tlačen do kouta a naprosto nerespektuje příkazy. Je sice potřeba dítě vést a vysvětlovat mu, co po něm chceme, zkusme to ale spíše formou velmi přátelskou než rozkazovací větou. Pokud po něm chceme, aby si uklidil v pokoji, vysvětleme mu také, proč to chceme.

Některé děti nechtějí být tlačeni do kouta.
instagram

 • Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Děti v tomto znamení bývají často roztěkaní a nesoustředění. Naučit je budeme muset tedy především pozornosti a dodržování určitých pravidel. Například skákání do řeči je Blížencovou slabou stránkou.

 • Rak (22. 6.–22. 7.)

Rak je všeobecně znamení, které uznává rodinu a potřebuje ji ke svému životu. Takové dítě prakticky ani vychovávat nemusíte a postačí, když ho pouze povedete po té správné cestě. Raci potřebují neustále cítit lásku, a tak křik je věcí, která by v nich mohla zanechat trvalé následky a křivdy.

Raci potřebují zahrnout láskou.
instagram

 • Lev (23. 7.–22. 8.)

Malý lvíček je opravdové zvíře, které potřebuje krotitele. Dost na něj zabírá výchova hrou, kdy si ani nestihne dítě všimnout, že je korigováno. Pokud už ale dítě přehání ve svém chováním, je potřeba být velmi radikální a často tvrdý rodič.

 • Panna (23. 8.–22. 9.)

Spíše zakřiknuté dítě, které potřebuje jasná pravidla a režim. Pokud byste takovému dítěti v životě udělali chaos, muže to snášet velmi těžko. Proto už od narození děťátku nastavte režim a ten dodržujte.

Máte doma malého nezbedníka?
instagram

 • Váhy (23. 9.–23. 10.)

Rychlé rozhodování, spěch a nahodilé aktivity Váhy doslova ničí. Váha chce jednat s rozvahou a na vše mít dostatek času. Pokud tedy dítko učíte něčemu novému, nespěchejte na něj a dejte mu dostatek času.

 • Štír (24. 10.–22. 11.)

Vy jste ti, co určují pravidla, dítě je ten, kdo je dodržuje. Tak, a ne jinak to musí fungovat a vy o to budete asi dost dlouho dítě přesvědčovat. Štír už i v dětství potřebuje vlastní svět a soukromí, a proto mu ho poskytněte.

 • Střelec (23. 11.–21. 12.)

Střelec je veselé a naprosto přizpůsobivé dítě plné energie. Vaším největším úkolem tedy bude vymýšlet neustále nějaké aktivity, abyste ho zabavili. Pokud se totiž Střelec nudí, vymyslí ty největší rošťárny.

Hvězdy vám při výchově dítěte rády pomůžou.
instagram

 • Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Autority zásadně neuznává, a tak se do této role nestavte. Buďte spíš parťákem, kterého je ovšem potřeba poslouchat a následovat. Kozoroh velmi rychle pochopí, co po něm chcete.

 • Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vodnáři mívají problémy s uspořádáním myšlenek i aktivit. Jsou to přesně ty děti, které dělají tři věci najednou. Proto jim pomozte vytvořit plán a dodržet ho.

 • Ryby (21. 2.–20. 3.)

Tomuto dítěti je potřeba neustále zvedat sebevědomí a přesvědčovat ho o jeho kvalitách. Jde o snílky, které před realitou rádi utíkají do světa pohádek a her. Skoro jako by se jim nechtělo nikdy dospět, a tak jim v tom pomozte.

(kri)

 

 

 

Diskuze

reklama