Fotky, které změnily internet: podívejte se na nejsdílenější snímky světa

9. Dubna 2018
Virální fotografie je jako „zlatý důl“. Snad každý uživatel sociálních sítí se snaží o to, aby zrovna on něčím zajímavým zaujal a jeho snímek se šířil internetem rychlostí světla. Bohužel ne každému se to povede, ale pokud ano, o chvíli slávy máte postaráno. A můžete vydělat i miliony!

Které fotografie nejvíce zaujaly lidi?

  • Nejkrásnější zločinec světa

Z vězně se stal hvězdou. A to jen díky fotce na internetu.
Instagram

Kdo by si nepamatoval na zločince, který svou vizáží ohromil svět. Američan Jeremy Meeks se v novinách objevil v roce 2014 po zatčení. Nikdo ale netušil, co se bude dít pak. Jeho tvář a pomněnkové oči se začaly šířit obrovskou rychlostí. A je jedno, že je to zločinec, ženy po něm začaly doslova šílet.

Nejen ale ony. Modelingové agentury se začaly přetahovat o to, kdo nejkrásnější zločince uloví. Ještě, než odešel z vězení za krádeže, už měl podepsanou lukrativní smlouvu a dnes se objevuje na těch nejprestižnějších akcích.

  • Slavná fotka o mezilidských vztazích

Nepoznáváte se v této fotce?
Instagram

Jedna z nejslavnějších virálních fotek vznikla rukou španělského fotografa Antonia Guillema. Ten dal své fotce název: „Neloajální muž jde se svou přítelkyní, a přitom se ohromeně dívá na jinou svůdnou dívku.“

Stačí opravdu správná vteřina okamžiku a můžete zachytit něco o mezilidských vztazích. Lidi pobavila i šokovala. Rozdělila dokonce internet: jedni muži fandili, druzí stáli za zrazenou dívkou, která se cítila jeho počínáním ponížená.

  • Selfie z Oscarů

Kdo by si nepamatoval na dnes legendární selfie z Oscarů.
Instagram

Touto fotkou se odstartoval fenomén s názvem selfie. Snad každý na celém světě viděl tento snímek, který pořídila moderátorka slavnostního předávání cen Ellen DeGeneres v roce 2014. Obklopila se snad těmi nejznámějšími herci, kteří byli vysmátí stejně jako ona. A když selfíčko dala na Twitter, doslova zbořila internet. Přes noc ho sdílely více než 2 miliony lidí.

  • Šaty s neznámou barvou

Barva šatů dodnes není pořádně ujasněná.
Instagram

Na tuto fotku si snad každý z nás pamatuje. V jednu chvíli se totiž na sociálních sítích neřešilo snad nic jiného, než je barva šatů. Jakou tedy měly doopravdy barvu – bílo-zlatou, či černo-modrou?

  • Kojící topmodelka

Gisele věděla, jaký povyk s fotkou vyvolá. Ale to také měla v plánu.
Instagram

Topmodelka Gisele Bündchen měla pro strach uděláno a v roce 2013 zveřejnila hodně intimní fotografii. Na ní se nechá hýčkat, ale během toho kojí své miminko. Chtěla nejen ženám ukázat, že se nemusí stydět za to, že krmí své dítě, ale také dokázat to, že i ona není dokonalá a potřebuje tým profíků, aby vypadala nádherně. Lidé po krásné Brazilce začali ještě více šílet.

  • Grumpy cat

Tato "naštvaná" číča vydělala svým vzhledem majitelce miliony.
Instagram

I kočka se může stát hvězdou internetu. Tatarku každý zná pod přezdívkou Grumpy cat (mrzutá kočka). Její majitelka se chtěla na sociální síti pochlubit svým rozkošným mazlíčkem, ale netušila, jakou lavinu tím strhne. Lidi nemohli uvěřit, že to není podvrh a opravdu ta kočička vypadá tak strašně mrzutě. Ale ona se tak opravdu tváří, tím své majitelce nakonec vydělala miliony. Výrobci kočičího žrádla se totiž mohli přetrhnout, aby ji měli v reklamě.

(luc)

Diskuze

reklama