Jak předejít nevěře? Nezapomínejte na manželské rituály

16. Listopadu 2017
Nesmíte usnout na vavřínech.
Zdroj Instagram
Žijete ve spokojeném manželství, ze kterého se ale pomalu začíná vytrácet jakýkoli intimní život? Neusněte na vavřínech. Může to být známka toho, že jste spíše spolubydlící než manželé. Vymyslete si spolu své vlastní rituály, než vám váš drahý uteče za jinou – za milenkou.

Je velmi lehké přijít o svého manžela. Po světě chodí tolik jiných žen, které si brousí zuby na muže a je jim jedno, jestli jsou tito pánové ženatí, nebo ne. A mohou v těchto ženáčích vyvolat tak hříšné myšlenky, že muži začnou přemýšlet jen tím, co je dole, nikoli nahoře, a zapomenou na slib, který vám před lety dali.

Buďte ale o krok napřed před lačnými ženštinami, které by mohly vašeho partnera svést, nebo po kterých by sám pokukoval. Nenechávejte nic náhodě a nemyslete si, že na vztahu po svatbě už nemusíte pracovat. Právě naopak, buďte pro svého muže pořád tou neodolatelnou. Tady máte inspiraci, jak na uvadající lásce zase pořádně zapracovat.

  • Polibek po ránu

I když máte doma malé dítě, tak to neznamená, že svého muže odstrčíte na vedlejší kolej. Moc k tomu nepotřebujete, aby se zase cítil žádaný. Hned po probuzení ho polibte a zeptejte se, co ho ten den čeká. Zájem každého muže potěší.

  • Odpolední pusa

Buďte první, koho bude chtít manžel políbit, až přijde z práce. Nenechte toto privilegium dětem. Pořád jste jeho manželka a měla byste být první, která ho zajímá, když se vrátí domů po namáhavém dni.

  • Vytyčte si čas jen pro sebe.

Nemusíte vymýšlet nějaké složité plány. Jde hlavně o to, abyste aspoň chvíli byli zase jen partneři, nikoli rodiče na plný úvazek, kteří jen přemýšlí, kdy jet s ratolestmi na koníky a co jim koupit k Vánocům. Třeba jen vedle sebe ležte, povídejte si či si jen propleťte ruce.

  • „Domluvený“ sex

Jestli jste oba dva velmi zaměstnaní a jste unavení na postelové hrátky, tak je čas sednou si s diářem k jednomu stolu a říct si datum, kdy se spolu budete milovat. Ano, je to až úsměvné, ale v manželství, kde není času nazbyt, to prostě ani jinak nejde. Hlavně nenechte ze své lásky vymizet intimní život. To je krok ke hříšným myšlenkám a nevěře.

  • Povídejte si.

Ano, zní to banálně, ale nesmějte se. V mnoha vztazích chybí vlídná slova a jen takové to večerní slovní pohlazení a „pokecání“, jaký jste měli den, je velice důležité. Dejte si k tomu třeba i dobrou večeři.

  • Sklenka něčeho dobrého

Jestli máte rádi víno, tak si ho občas s partnerem večer dopřejte. U vína můžete sdílet své zážitky či stesky, jaké máte starosti s chodem domácnosti. Když budete muži naslouchat, ocení to a nebude pokukovat po jiné, která mu porozumí.

(luc)

 

Diskuze

reklama