Jedna cvičí, druhá se přejídá: Ten rozdíl mezi těhulkami byl obrovský!

12. Března 2018
Dvě nejlepší kamarádky Chantal a Nat by pro sebe daly ruku do ohně. Také si plánovaly, že stejně otěhotní, což se s rozdílem čtyř týdnu nakonec povedlo. Ale jak se jejich těla měnila, bylo poznat, že je nakonec přeci jen něco „rozdělí“. Nat mohla své fitness kamarádce jen závidět!

Chantal vždycky milovala cvičení a nechtěla se ho vzdát ani v době, kdy čekala prvního potomka. Možná i proto v 21. týdnu vypadala, jako by se zrovna jen více najedla. Oproti ní její kamarádka Nat připomínala maminky těsně před porodem, i když ten se ještě zdaleka neblížil.

Kakarádky se tehdy spolu vyfotily, aby byl rozdíl ještě znatelnější a markantnější. Po zveřejnění snímku nikdo nemohl uvěřit, že tyhle ženy od sebe dělí opravdu jen pouhé čtyři týdny v těhotenství. 

Chontal měla jen malé bříško.
Facebook.com

Ale místo toho, aby Chantal lidé chválili, že i těhotné mohou vypadat dobře, a ne jako koule, tak se na ni snesla kritika, že ohrožuje své dítě, když tolik cvičí. Že by mohla miminku uškodit.

„Obě naše děti se vyvíjejí správně a jsou zdravé. To, že máme odlišné postavy, neznamená, že dělám něco špatně,“ setřela však kritiky Chantal.

Z obou kamarádek se staly nadšené maminky. Nat sice kila shazuje ještě doteď, Chantal zase z plných sil cvičí a na její postavě byste jen těžko hledali nějaké známky po těhotenství.

(luc)

 

Diskuze

reklama