Jídelníček podle snoubenky prince Harryho: Jak si Meghan udržuje štíhlou postavu?

16. Prosince 2017
Když princ Harry (33) ohlásil zasnoubení s americkou herečkou Meghan Markle (36), tak se doslova strhlo šílenství kolem budoucích manželů. Ženy najednou chtějí vypadat jako sexy brunetka a napodobují ji i v jídelníčku. Jak se vlastně udržuje, aby byla pro svého snoubence stále krásná?

Než se Meghan stala oficiální snoubenkou prince Harryho, tak byla velmi činná na sociálních sítích, kam dávala fotky ze svého soukromí. Fotku s ryšavým monarchou byste tam hledali marně, ale za to tam herečka publikovala snímky toho, co všechno za den sní.

Ale když se s Harrym zasnoubila, tak svůj blog s názvem The Tig zrušila, protože se to asi nelíbilo královské rodině. Už se tam zobrazuje jen vzkaz na rozloučenou. Přitom tam donedávna vkládala jeden tip za druhým pro stejné požitkáře, jako je ona sama. Sice to na její štíhlé postavě není poznat, ale je velkou gurmánkou.

Meghan je na půl černoška po mamince.
Instagram

Nejvíce ze všech požitků miluje hlavně víno. Už název jejího blogu byl odvozen od toskánského vína Tignanenello, které patří mezi její nejoblíbenější. Ale nepohrdne ani francouzským Cabernetem nebo oregonským Pinot Noir. O prázdninách byla schopna po celý den upíjet růžové víno na dobrou náladu. 

Jenže těmto jejím radovánkám kvůli její pozici vedle Harryho odzvonilo. Už žádné pití na veřejnosti a už vůbec ne po celý den. Bude mít oficiální povinnosti, takže na to nebude mít ani čas. Odteď se Meghan zcela změní život, ale do čeho si nechce nechat mluvit, tak je její jídelníček.

Meghan chce být pro svého snoubence tou nejkrásnější.
Instagram

Jaký je tedy jídelníček, kterým si udržuje štíhlou postavu a který ji dokáže postavit na nohy?

  • Životabudič: Voda s citronem
  • Snídaně: Ovesné vločky s banánem a agávovým sirupem
  • Oběd: Salát s nějakým typem bílkoviny
  • Svačina: Jablko s mandlovým máslem a mořskou solí
  • Druhá svačina: Zelené smoothie
  • Večeře: Těstoviny s cuketou a hromadou parmezánu, sklenka vína

Budoucí členka královské rodiny dokáže ale i hřešit. Její slabinou jsou těstoviny na všechny způsoby. „Když mám volno anebo cestuju, nikdy nevynechám příležitost dát si těstoviny. Domů se pak vracím s ‚těhotenským‘ bříškem. Dokonce jsem si ho pojmenovala, říkám mu Comida,“ směje se Meghan v rozhovoru pro Delish.com.  To budou mít paparazzi žně, až vyfotí pěkně napapanou budoucí choť prince Harryho. Spekulace pak na sebe nenechají dlouho čekat.

Příští rok v květnu si řeknou sladké "ano".
Instagram

(luc)

 

Diskuze

reklama