Nastartujte nové začátky! Víme, jak na to

23. Března 2018
Jaro je ideálním časem začít znovu a lépe.
Zdroj pinterest
Jaro je konečně tady, a tak je na čase začít zase od začátku. Vyčistit nejen své domovy, ale i duši. Těchto 5 rad vám pomůže zlepšit si náladu.

Cítíte se unavení po dlouhé zimě? Vyčerpaní, bez elánu a životního smyslu? V tom případě je na čase s tím něco udělat. Jaro je totiž ideálním začátkem pro nové starty. Jak tedy začít?

  • 1. Jarní úklid

Ano, ani letos se nevyhnete tomu pravému jarnímu úklidu. Umýt okna, vysát i ten nejzapadlejší kout a pořádně to doma provonět. Úklidem totiž pomáháte i své psychice. Vytváříte si lepší prostor k žití, a to je velmi důležité pro pozitivní naladění.

  • 2. Detox

Kdy jindy než na jaře se hodí vyčistit své tělo od škodlivin. Doporučujeme tedy krátký detox, díky kterému se budete cítit jako znovuzrozená.

Nechte promluvit lásku.
instagram

  • 3. Čas pro sebe

Dejte si takové nové jarní pravidlo, které budete dodržovat celý rok. Konečně se vrhněte do svých koníčků, na které údajně není čas. Minimálně jednou týdně si bez kompromisů udělejte čas jen pro vlastní radost.

  • 4. Svěžest zvenku i uvnitř

Zkuste propadnout zdravému stravování; uvidíte, že po chvíli to může být pořádná zábava. Nezapomínejte, že co svému tělu dáte, to vám vrátí v podobě nálady a energie.

Dopřejte si zdravou stravu.
pinterest

  • 5. Období lásky a švarný muž

Nechte v sobě znovu probudit zamilovaného puberťáka, který touží po intenzivní lásce. S prvními paprsky vyrazte ven a obejděte pár romantických míst, kde ulovte pohledného a švarného muže. Tahle nevěra se vám vyplatí.

Krásné jaro vám všem!

(kri)

 

Témata: jaro , pohoda , psychika , radost , nálada , duše

Diskuze

reklama