Nejslavnější holčička z vánoční reklamy: Jak dnes vypadá tvář Kofoly?

18. Ledna 2018
Pamatujete si na jednu z nejslavnějších vánočních reklam všech dob? Holčička čeká na tatínka, až uřízne vánoční stromek, ale nakonec musí utíkat před divočákem. Jak se malá herečka má a jak vypadá? To budete koukat.

V době natáčení reklamy na Kofolu bylo Sandře Flemrové pouhých pět let. Aktuálně je z ní už osmnáctiletá slečna, ale dodnes zná každý její roztomilou tvářičku.

Rok co rok se známý spot pouští v televizi na Vánoce.

Od té doby se ale Sandra hodně změnila. Má dlouhé zrzavé vlasy s kudrlinami. Žije v Rokycanech, kde vystudovala gymnázium. Ale na reklamy nezanevřela. Občas zajde na nějaký casting, ale žádná slavnější role ještě nepřišla.

Taková to byla roztomilá dívenka.
Instagram

V době prvního vysílání si užila opravdu velkou slávu, ale její maminka, žena původem z Ukrajiny, z toho takovou radost neměla. Dokonce si prožila své. Za slavnou reklamu totiž nedostala dcera ani dva roky po natočení zaplaceno. 

Měla obdržet 24 tisíc, ale majitel modelingové agentury se kroutil a nechtěl částku vyplatit. Neustále tvrdil, že nemá peníze. Nakonec ale Sandřina rodina přitvrdila a zaplaceno dostala.

Na tu dobu to byla velká výplata.

(luc)

 

Diskuze

reklama