Nejstylovější holčička světa? Po Suri Cruise převzala žezlo Harper Beckham

19. Března 2018
Už od věku malého miminka byla na rozkošnou Harper upřena velká pozornost. Po třech chlapcích se manželovi Davidu a Victorii Beckham konečně narodila vytoužená holčička, kterou si tolik přáli. Především bývalá zpěvačka. To proto, aby mohla též chodit s malou princeznou na nákupy.

A jak chtěla, tak se také stalo. Harper v šesti letech miluje nakupování oblečení a vybírání různých outfitů jako starší holky, které se chtějí líbit klukům. Postupně ji maminka zasvěcuje do tajů módy a snaha se Victorii vážně vyplácí.

Z její vymodlené dívenky se stává modla všech malých holčiček, které dbají na to, jak vypadají. Harper nevyjde z domu bez toho, aniž by pořádně své šaty sladila do posledního detailu. Maminka jí s tím pomáhá, ale sama Victorie přiznává, že už si holčička občas vystačí úplně sama.

Proto se není čemu divit, že po výstředně a značkově oblékané dcerce Suri Toma Cruise a Katie Holmes přebrala žezlo o nejstylověji oblékanou holčičku. Podle malé Harper se už šijí i různé dětské kolekce. Maminka na svou dcerušku může být náležitě pyšná. V galerii se podívejte na její nejpovedenější šatky a oblečky...

(luc)

 

Diskuze

reklama