Odhalení beze slov: Chlapům koukejte na prsty!

21. Února 2018
Jaké prsty má váš partner?
Zdroj facebook
Na jakou část těla se u mužů nejčastěji zaměřujete? Některá z nás kouká na boty, potažmo nohy, jiná na barvu očí, ale ruce a konkrétně prsty vám toho prozradí mnohem víc.

Chcete se o tom krásném neznámém pánovi dozvědět něco víc? Stačí se mu jen podívat na délku prsteníčku a ukazováčku a budete mít jasno! 

S touhle teorií přišel univerzitní profesor John Manning a vypadá to, že na tom něco bude. Své poznatky dokonce shrnul v knize Finger Ratio.

Co nám tedy délka prstů prozrazuje?

  • 1. PRSTENÍČEK DELŠÍ NEŽ UKAZOVÁČEK

Pokud jste našli tohoto muže, rozhodně si nebudete zoufat.  Tento typ totiž nejenže zakládá velké rodiny, ale je i skvělý milovník a ochránce. Navíc se prokázalo, že muži s delším prsteníčkem vydělávají daleko víc peněz, takže se nebudete mít špatně.

muž č. 8
instagram

  • 2. PRSTENÍČEK KRATŠÍ NEŽ UKAZOVÁČEK

Tito muži bývají zachovalí a obecně by se dalo říct hezounci. Ženy se do nich i proto často zamilují. Muž působí vyrovnaně, sebevědomě, samostatně. Ovšem ukázalo se, že kratší prsteníček poukazuje na značnou dávku sobectví, kterou nemusíte jen tak ustát.

muž č. 14
instagram

  • 3. PRSTENÍČEK STEJNÝ JAKO UKAZOVÁČEK

Citlivý muž, který si bude svoji princeznu rád rozmazlovat. Jedinou vadou těchto jedinců je nižší příjem, něž je tomu u předchozích dvou skupin, ovšem obrovské srdce mu rozhodně nechybí.

muž č. 12
instagram

(kri)

Témata: řeč těla , ruce , muži , prsty

Diskuze

reklama