Oklamejte gravitaci a zažijte stav beztíže: 5 tipů na krásné a pevné poprsí bez plastiky

20. Března 2018
Gravitace se dá oklamat.
Zdroj instagram
Už vám není zrovna dvacet a tak síla gravitace začíná pomalu, ale jistě fungovat? Nezoufejte! Víme, jak si udržet pevná prsa co nejdéle.

Milujete ten sexy provokující a zároveň nic neodkrývající styl? Do takových kousků oblečení většinou podprsenka nepatří. Ale co dělat, pokud máte prsa povadlá – pomalu u kolen? Plastická chirurgie sice umí zázraky, ale proč utrácet peníze a trpět bolestí, když to jde i jinak?

Toužíte po pevném poprsí?
instagram

  • 1. bez cvičení zůstanou ňadra, kde jsou

Zapojte do svého cvičení i posilující cviky na prsa. Je to velmi důležité, ale také velice účinné. Uvidíte, že výsledky budou zřetelné za pár týdnů: z povadlých a unavených ňader se vyklubou opět dvě čilé „atletky“.

  • 2. Kosmetické přípravky

Existují zpevňující gely, jež prsa zafixují. Nezapomínejte ani na pravidelný peeling, který je dobrým služebníkem; ruce vašeho partnera pak spočinou na hebké pokožce vašeho poprsí opět s nezměrnou vášní.

Péče je rozhodně nutná.
instagram

  • 3. Promazávejte a zase promazávejte

Pokud chcete mít krásný hrudník, bez péče to nepůjde. Nezapomínejte tedy mazat i prsa a bradavky, uvidíte, že dekolt pak bude působit mladistvým a sexy dojmem. Je to jako s autem: kdo nemaže, nejede.

  • 4. Správně padnoucí podprsenka

Budete se divit, ale na pevnost prsou má vliv i podprsenka. Ta by měla být vaší druhou kůží. Takže nikde netlačit a neškrtit, pokud vám záleží na tom, co máte pod kapotou.

Podprsenka by měla být druhá kůže.
instagram

  • 5. Vyhněte se UV záření

Ani solárium, ani slunce prsům moc nepřidávají. Kůže stárne a povadá. Jestliže už tedy jdete nějaký ten bronz nachytat, rozhodně nezapomínejte na kvalitní opalovací krémy; když už jsme byli u těch automobilů, představte si, jak by asi dopadl váš vůz, kdyby neměl pořádný lak.

(kri)

 

Témata: prsa , tělo , gravitace , cvičení , rady , krása

Diskuze

reklama