Pamatujete si na Chůvu k pohledání? I po dvaceti letech má šmrnc

27. Prosince 2017
Krásná herečka Fran Drescher (60) si vlastně seriál Chůva k pohledání sama vysnila a také sestavila. Se svým manželem a producentem úspěšného sitcomu vytvořila vlastní televizní pořad, který si naprosto podmanil lidi díky svému lehkému humoru a trhlým nápadům slečny Fine (Fajn).

Seriál přinesl sexy brunetce celosvětový úspěch a ona se stala hvězdou první velikosti. Sitcom dokonce překlenul i další století a svou slávu neztrácí, i když od jeho prvního natáčení uplynulo více jak dvacet let. Všichni si totiž tu krásnou, ale trochu trhlou Fran Fajn naprosto zamilovali.

Fran se nebojí ukázat, jak ji příroda stvořila.
Instagram

Bohužel se jí ale nedařilo v soukromém životě jako na televizní obrazovce, kde nakonec sbalila hezkého milionáře. Sice byla vdaná za vlivného muže, ale ten jí po skoro dvaceti letech soužití oznámil, že není na holky, ale přitahují ho muži. To dostalo Fran na naprosté dno, nemohla to vůbec pochopit.

Nakonec se ale rozhodla jít dále a s exmanželem dodnes spolupracuje. Vyříkali si to a také jí pomohl její jedinečný nadhled. Dokonce se teď s bývalým baví o tom, že by udělali pokračování Chůvy k pohledání. Fran by na to i po takové době měla, protože umí stárnout s grácii a není z ní vosková figurína ve stylu některých hereček z Hollywoodu.

(luc)

 

Diskuze

reklama