Perfektní tělo i po čtyřicítce? Herečka Ivana Jirešová vám prozradí zaručený recept

7. Prosince 2017
Ivana Jirešová (40) je jednou z mála hereček, která netvrdí, že má štíhlou postavu danou genetikou, takže nemusí cvičit a jí všechno, co jí přijde pod ruku. Štíhlou linii si tvrdě vydřela, ale má na to zaručený recept, který vás bude bavit.

Sympatická herečka známá ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě je opravdu štíhlá. Ale nemyslete si, za její útlou postavou stojí roky dřiny a odříkání. I když sama Ivana by to tak určitě nenazývala, ona totiž moc ráda své tělo "týrá".

"Snažím se několikrát týdně cvičit bikram jógu. Ta je na štíhlou linii a detoxikaci těla úplně to nejlepší. Pro mě to není utrpení v těch 42 stupních Celsia, protože vím, že se pak budu cítit lépe a lépe. Nic není zadarmo," prozradila nám usměvavá herečka.

"Cvičím víc, když je Sofinka u svého tatínka. My totiž máme střídavou péči. Týden je u táty a týden je u mě. Takže když je pryč, mám spousty času. A aby se mi nestýskalo, tak cvičím jógu. Pročistím si mysl, a ještě zabiju nějaký ten čas," dodala s úsměvem.

Bikram jóga se cvičí v uzavřeném prostoru, který se prohřeje na teplotu 42 stupňů a cvičí se hodinu a půl vždy stejná sestava. Odborníci jsou z tohoto druhu cvičení nadšení, protože při něm vyplavíte i mnoho škodlivých látek, a ještě u toho viditelně hubnete.

Nebojte se toho. Běžte to vyzkoušet. Ve většině studií jsou první hodiny zdarma nebo za zlevněnou cenu. Uvidíte, jaké bude mít cvičení blahodárné účinky na vaše tělo i mysl. Za zkoušku přeci nic nedáte.

(luc)

 

Diskuze

reklama