Podpořte svou krásu bylinkami: Bazalka vám ubere pár let, šalvěj se postará o vlasy

1. Května 2018
Levandule zpomalí stárnutí.
Zdroj pinterest
Chcete být krásná a mladistvě vypadající, a to co nejdéle? Vykašlete se na umělotiny a skalpel. O pomoc si řekněte bylinkám.

Která žena by nechtěla působit stále mladým a krásným dojmem. Věk se sice zastavit nedá, ale následky stárnutí můžeme zpomalit. Využijte přírodních zdrojů a uvidíte, že vaše vlasy, nehty i pleť se vám za to odvděčí. Tohle jsou 4 bylinky, které vaší kráse pomůžou.

Víte které bylinky pomůžou vaší kráse.
pinterest

  • 1. Bazalka

Tahle zelená pomocnice má v sobě omlazující a revitalizující kouzlo pro pokožku. Odvar z bazalky si pravidelně lijte na vyčištěnou pleť i pokožku. Výsledek bude patrný za pár týdnů.

Bazalka se nemusí používat pouze na vaření.
pinterest

  • 2. Šalvěj

Pokud toužíte po lesklých a silných vlasech, sáhněte po šalvěji. Blahodárný účinek ovšem má i pro pleť, a to díky silným dezinfekčním schopnostem. Ideální volbou pro pleť i vlasy je tedy maska ze šalvěje. Bylinku smícháte se zeleným čajem a jablečným octem. V neposlední řadě je šalvěj pomocníkem i v boji proti lupům.

Znáte blahodárné účinky šalvěje?
pinterest

  • 3. Rozmarýn

Je vhodný především pro dodání lesku vlasům. Dále ovšem dokáže zpevnit či obnovit vlasovou konturu. Pozitivní účinek má bylinka ovšem i na vaši paměť, pokud ji vylouhujete a dopřejete si ji v podobě nápoje.

Rozmarýn vaší kráse jen prospěje.
pinterest

  • 4. Levandule

Krásně vonící bylinka vám pomůže s ekzémy i spálenou pokožkou od sluníčka. Slibovali jsem ovšem i zpomalení stárnutí a právě levandule umí vedle bazalky vaše vrásky vyhladit a proces stárnutí zpomalit. Nejúčinnější je levandulový olej, který můžete přidávat i do koupele.

Sáhněte v boji za krásou po bylinkách.
pinterest

(kri)

Témata: bylinka , krása , pleť , vlasy

Diskuze

reklama