Skutečná pravda o tělu v těhotenství: fitness ikona předvedla strie a kila navíc

9. Července 2018
Pro fitness bloggerku je víc mateřská láska než dokonalé tělo.
Zdroj Instagram
Říká se, že těhotenství je nejkrásnějším obdobím ženy. Ale samy těhulky si to rozhodně nemyslí. Vypadá to, že tuto frázi vymyslel muž, protože ženské tělo prochází takovými změnami, až to zanechá následky. Sama teď o tom vypráví jindy dokonalá fitness trenérka Fenella McCallová.

Málokterá žena má tolik odvahy, aby ukázala, jak její tělo vypadá, když má zrovna prožívat „nejkrásnější období". Nejenže rostoucí miminko v bříšku může způsobit nevolnosti, ale také se podepíše na fyzické kráse a zanechá pěknou neplechu.

Proto se jindy vypracovaná fitness bloggerka Fenella rozhodla všem ženám dokázat, že se ani v těhotenství za své tělo nemusí stydět. Třeba mají strie, oteklé kotníky, nějaké to kilo navíc, ale musí si věřit, že jsou stále krásné. Proto sama cvičenka předvedla, že v tom nejsou samy.

Za své tělo se nestyděla a hrdě ho ukazovala.
Instagram

Nosila jsem přece pod srdcem své dítě, které je mnohem víc než kilogramy navíc. Bloggerka Fenella

Když Fenella minulý rok zjistila, že je těhotná, nestáhla se do ústraní. Ale bez různých příkras, filtrů a oblečení, co zakryje nedostatky, předvedla, jak vypadá skutečně tělo těhotné ženy. Sice to už občas nebyl moc pěkný pohled, ale toto je prostě realita.

„Poslední trimestr těhotenství jsem došla k závěru, že jsem přibrala dvakrát víc, než jsem měla. Ale jsem s tím absolutně vyrovnaná. Nosila jsem přece pod srdcem své dítě, které je mnohem víc než kilogramy navíc. Nový přírůstek do rodiny za to rozhodně stojí. A proto vím, že se během těhotenství nemá smysl trápit kvůli takovým maličkostem, jako je nárůst váhy, celulitida nebo strie,“ uzavírá Fenella, která je v současnosti maminkou tříměsíčního synka Mickeyho.

(luc)

Diskuze

reklama