Výlet do říše snů: O čem se vám nejčastěji zdá?

21. Listopadu 2017
Rozumíte svým snům?
Zdroj instagram.
Jaké sny se vám zdají nejčastěji? Opakuje se vám pořád dokola jeden a ten samý a vy ne a ne pochopit proč? Létání, padání, smrt – to vše nás děsí, ale jaká je ve skutečnosti příčina těchto snů? Tohle je 5 našich nejčastějších snů a jejich vysvětlení.

Vejďěte do říše snů.
instagram

  • Létáte

Pokud ve snu létáte, je to vždy dobrým poselstvím. Létání vám pomáhá zbavit se minulosti a osvobodit se od svého trápení. Takže ať už ve snu létáte v letadle, na křídlech či se prostě jen vznášíte, čeká vás klidné období.

Tyto rady vám pomohou v klidu spát.
Instagram

  • Umíráte

Je to jistě traumatické, když se ve snu setkáte tváří v tvář se smrtí, ve skutečnosti, ale můžete slavit. Ať už vám ve snu umírá někdo blízký nebo jde o vaši vlastní smrt, jde o dobrou zprávu. Díky smrti a odchodu všeho špatného se k vám štěstí jen pohrne.

  • Padáte

Pády vám naznačují, že vám chybí kontrola nad nějakou oblastí života. Asi zrovna neprocházíte šťastným obdobím. Nechte některé věci prostě plavat a vnímejte to pozitivní, co do vašeho života přichází. Vaše situace se tím zlepší.

Zas a znovu padáte?
instagram

  • Jste nazí

Stojíte nazí uprostřed davu a cítíte se naprosto ponížení? Chodíte jen tak v rouše Evině po ulicí? Váš sen značí ztrátu sebevědomí, které je potřeba opět nalézt. Snažte se tedy zaměřit na svou sebedůvěru.

  • Nestíháte

Ve svém snu jdete pozdě na důležitou schůzku? Jste ve strašlivém shonu a neustále něco nestíháte? Sen vám prozrazuje, že máte až panický strach ze změn, které jsou pro život ovšem nesmírně důležité. Ve vašem životě tedy něco volá po změně. Berte proto změnu jakou součást života.

Pamatujete si vaše sny?
instagram.

(kri)

Diskuze

reklama